FantasyWeb Forum
Vše o svìtì fantasy a scifi

Links FAQ Chat Seznam uživatelù Uživatelské skupiny Registrace Pøihlášení
Nastavení Pøihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv Hledat

Nápovìda - dostaèující???

 
odeslat nové téma   Odpovìdìt na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Egenwaith
Autor Zpráva
murphy24



Založen: 28. 12. 2007
Pøíspìvky: 7

PøíspìvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 3:21 pm    Pøedmìt: Nápovìda - dostaèující??? Odpovìdìt s citátem

Zdravím
v první øadì chci pochválit myšlenku této hry. Má velký potenciál stát se velkou (doufám, že tvùrce u toho zùstane dlouho Wink ).

jako hráè co ji hraje teprve chvilku, ani né týden, jsem narazil na pár chybìjících informací v nápovìdì. tyto kroky mùžou podle mì pomoci doøešit zkušenìjší hráèi, kteøí se ve høe vyznají a lépe ji znají.

První co mì na Nápovìdì zaujalo je její struènost a obecnost. Chybí popis jednotlivých údajù, které hráè vidí po pøihlášení se se svou postavou. napø. na co je AP jsem zjistil až když mi došla. a nemìl jsem možnost kdekoliv zjistit jak se dá dobrat èi jak rychle to jde apod. Chybí mi též popis jednotlivých vlastností a co všechno mohou ovlivnovat.

neuškodilo by také napsat o obchodování, že poèet zbraní je omezen poèetnì a že mùže být vyprodáno, páè pùvodnì jsem si myslel, že postupem na vyší uroven mi zmizí i zbranì z nabídky (páè se to stalo ve stejný omakžik, postoupil jsem na druhou uroven a zároven z obchodù zmizela nejlevnìjší zbraò).

Také jsem nikde nenašel udaj co se stane s postavou která v boji zemøe, dá se oživit? nebo musím založit novou a zaèít od zaèátku, tedy od nuly??

Myslím si, že by také nebylo na škodu sepsat FAQ ke høe, páè první odkaz na FAQ který jsem našel je k tomuto foru a nikoliv ke høe. Myslím si že je tu dostatek již zkušených hráèù pro které by to mìlo býti snadné pomoci tvùrci hry, který by to jen naprogramoval a pøidal ke høe.

tìch postøehù bude èasem asi více, navíc je mi jasné že to zabere tvùrci hodnì èasu, proto si myslím že výpomoc ze strany zkušenìjších hráèù bude pøínosem pro celou hru.

Hra se mi i pøesto všechno líbí a budu ji i nadále hrát. má své kouzlo.

s pozdravem murphy24
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dajrin
Egenwaitský bojovník


Založen: 05. 07. 2006
Pøíspìvky: 29
Bydlištì: internet

PøíspìvekZaslal: st leden 09, 2008 10:41 pm    Pøedmìt: Odpovìdìt s citátem

Tvùrce hry pokuï vim tak je velice zaneprázdnìn a vypadá to že na Egenwaith nemá èas pokuï byste chtìli pomáhat na tvorbì hry staèí mu napsat na uvedený email ale nic nezaruèuji. Takže FAQ nebude pokuï se nìkdo nerozhodne to udìlat. Také tvùrce nemá problémi z pøíbìhem a nápady ale hlavnì uskuteènìní na což má málo èasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marda
Zambar Bone vládce Egenwaithu


Založen: 03. 09. 2005
Pøíspìvky: 228

PøíspìvekZaslal: st leden 23, 2008 10:19 pm    Pøedmìt: Odpovìdìt s citátem

No, je pravda že nápovìda je velmi struèná, byla psán a ještì pro verzy 1.0, kde toho ani moc nešlo dìlat. Snad se brzy k Egenwaithu (k jeho tvoøení) opìt dostanu, už sem zaèal pracovat na hlavním webu http://fantasy-web.net a až ho dotáhnu do nìjäké koncové verze na øadì je egenwaith. Samozøejmì bych byl velice vdìèný kdby jste pøi tvorbì obou, jak koli pomáhali. A? už je to na hlavním FantasyWebu pøidáváním knih a dalších vìcí, tak i se hrou Egenwaith, jaká koliv pomoc je vítaná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit pøíspìvky z pøedchozích:   
odeslat nové téma   Odpovìdìt na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Egenwaith Èasy uvádìny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Pøejdi na:  
Nemùžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemùžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemùžete upravovat své pøíspìvky v tomto fóru
Nemùžete mazat své pøíspìvky v tomto fóru
Nemùžete hlasovat v tomto fóru



Elveron phpBB theme/template by Ulf Frisk and Michael Schaeffer
Copyright © Ulf Frisk, Michael Schaeffer 2004


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group