FantasyWeb Forum
Vše o světě fantasy a scifi

Links FAQ Chat Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Registrace Přihlášení
Nastavení Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv Hledat

Kritiku prosím

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Fantasy Literatura
Autor Zpráva
Kia

PříspěvekZaslal: so listopad 04, 2006 11:36 pm    Předmět: Kritiku prosím Odpovědět s citátem

Vítr se pozvolna prohání údolím. Ve vzduchu je cítit vůně lesa. Borového lesa, starého a tajemně krásného. Les, poblíž údolí sevřené skálami a ta okouzlující vůně. A v dáli hory a nekonečné jezero ohraničují kraj kouzel. Půvab zdejší krajiny uchvátí každého. Každého, ale nikdo zde nežije. Nikdo, jen občas sem zabloudí utrmácený poutník. Ten se tu však dlouho nezdrží. První noc nezamhouří oka, z jeho strnulého výrazu v očích vyzařuje očarování. Druhého dne částečně procitne a myšlenka že by tu mohl takto zůstat až do smrti ho vyděsí a víckrát se tu neukáže. Smrtokrásné údolí. Ani zvěř se zde nezdržuje. Nic, jen krása a prázdno. Prázdno a smrt.

Zaujálo vás to? Chcete znát pokračování? Nebo je to nudné?
Kaell

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec lidi, hledám nějakou osobu, která se zajímá o Fantasy filmy a knihy a má rozvinutou představivost. Člověka schopného spolupráce a s trochou času. Jedná se o pomoc při vytváření fantasy knížky. Neměl bys zájem? btw... to jsi naspal ty? nebo to je Kopírovaný?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cleitus

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 1:28 pm    Předmět: Re: Kritiku prosím Odpovědět s citátem

Kia napsal:
Vítr se pozvolna prohání údolím. Ve vzduchu je cítit vůně lesa. Borového lesa, starého a tajemně krásného. Les, poblíž údolí sevřené skálami a ta okouzlující vůně. A v dáli hory a nekonečné jezero ohraničují kraj kouzel. Půvab zdejší krajiny uchvátí každého. Každého, ale nikdo zde nežije. Nikdo, jen občas sem zabloudí utrmácený poutník. Ten se tu však dlouho nezdrží. První noc nezamhouří oka, z jeho strnulého výrazu v očích vyzařuje očarování. Druhého dne částečně procitne a myšlenka že by tu mohl takto zůstat až do smrti ho vyděsí a víckrát se tu neukáže. Smrtokrásné údolí. Ani zvěř se zde nezdržuje. Nic, jen krása a prázdno. Prázdno a smrt.

Zaujálo vás to? Chcete znát pokračování? Nebo je to nudné?

Je to zajímavé, jen možná, když tam píšeš třeba tohle

kód:
...jen krása a prázdno. Prázdno a smrt.

tak jestli by nebylo lepší to mít napsané takhle

kód:
...jen krása a prázdno, prázdno a smrt.

a nebo

kód:
...jen krása a prázdno...prázdno a smrt.

jak to má být slohově správně nevím, ale musím přiznat že když pak pokračuješ tím popisem jako novou větou, tak mě to hned zaujalo....

ale zaujalo mě to Razz pokračuj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kat

PříspěvekZaslal: čt únor 18, 2010 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten zacatek, kdyz popisujes tu krajinu, tak mi to uplne pripomina Tolkiena:) Jinak to Prazdno a smrt se mi libi v kazde vete zvlast:) Takze to je asi jen vec nazoru:) Ale pokracuj:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rybanasuchu

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se to líbí! Opravdu. Jen mi trochu vadí ty krátké věty od ,,V dáli...,, Nějka bych je propojila, ale jinak pěkný!

for Kaell: Prosím o více informací. S psaním už mírnou zkušenost mám... (jedna moje kniha už leží v mé knihovně Smile, tak bych, možná, mohla mít zájem.

http://www.sg-all.ic.cz
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Fantasy Literatura Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: