FantasyWeb Forum
Vše o svìtì fantasy a scifi

Links FAQ Chat Seznam uživatelù Uživatelské skupiny Registrace Pøihlášení
Nastavení Pøihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv Hledat

Kritiku prosím

 
odeslat nové téma   Odpovìdìt na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Fantasy Literatura
Autor Zpráva
Kia



Založen: 04. 11. 2006
Pøíspìvky: 6
Bydlištì: tu a tam, obèas i Liberec

PøíspìvekZaslal: so listopad 04, 2006 11:36 pm    Pøedmìt: Kritiku prosím Odpovìdìt s citátem

Vítr se pozvolna prohání údolím. Ve vzduchu je cítit vùnì lesa. Borového lesa, starého a tajemnì krásného. Les, poblíž údolí sevøené skálami a ta okouzlující vùnì. A v dáli hory a nekoneèné jezero ohranièují kraj kouzel. Pùvab zdejší krajiny uchvátí každého. Každého, ale nikdo zde nežije. Nikdo, jen obèas sem zabloudí utrmácený poutník. Ten se tu však dlouho nezdrží. První noc nezamhouøí oka, z jeho strnulého výrazu v oèích vyzaøuje oèarování. Druhého dne èásteènì procitne a myšlenka že by tu mohl takto zùstat až do smrti ho vydìsí a víckrát se tu neukáže. Smrtokrásné údolí. Ani zvìø se zde nezdržuje. Nic, jen krása a prázdno. Prázdno a smrt.

Zaujálo vás to? Chcete znát pokraèování? Nebo je to nudné?
_________________
Nihil sine causa. - Nic není bez pøíèiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kaell



Založen: 08. 03. 2007
Pøíspìvky: 2

PøíspìvekZaslal: èt bøezen 08, 2007 9:22 pm    Pøedmìt: Odpovìdìt s citátem

Zdarec lidi, hledám nìjakou osobu, která se zajímá o Fantasy filmy a knihy a má rozvinutou pøedstavivost. Èlovìka schopného spolupráce a s trochou èasu. Jedná se o pomoc pøi vytváøení fantasy knížky. Nemìl bys zájem? btw... to jsi naspal ty? nebo to je Kopírovaný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cleitus



Založen: 06. 02. 2008
Pøíspìvky: 6

PøíspìvekZaslal: st únor 06, 2008 1:28 pm    Pøedmìt: Re: Kritiku prosím Odpovìdìt s citátem

Kia napsal:
Vítr se pozvolna prohání údolím. Ve vzduchu je cítit vùnì lesa. Borového lesa, starého a tajemnì krásného. Les, poblíž údolí sevøené skálami a ta okouzlující vùnì. A v dáli hory a nekoneèné jezero ohranièují kraj kouzel. Pùvab zdejší krajiny uchvátí každého. Každého, ale nikdo zde nežije. Nikdo, jen obèas sem zabloudí utrmácený poutník. Ten se tu však dlouho nezdrží. První noc nezamhouøí oka, z jeho strnulého výrazu v oèích vyzaøuje oèarování. Druhého dne èásteènì procitne a myšlenka že by tu mohl takto zùstat až do smrti ho vydìsí a víckrát se tu neukáže. Smrtokrásné údolí. Ani zvìø se zde nezdržuje. Nic, jen krása a prázdno. Prázdno a smrt.

Zaujálo vás to? Chcete znát pokraèování? Nebo je to nudné?


Je to zajímavé, jen možná, když tam píšeš tøeba tohle

kód:
...jen krása a prázdno. Prázdno a smrt.


tak jestli by nebylo lepší to mít napsané takhle

kód:
...jen krása a prázdno, prázdno a smrt.


a nebo

kód:
...jen krása a prázdno...prázdno a smrt.


jak to má být slohovì správnì nevím, ale musím pøiznat že když pak pokraèuješ tím popisem jako novou vìtou, tak mì to hned zaujalo....

ale zaujalo mì to Razz pokraèuj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kat



Založen: 18. 02. 2010
Pøíspìvky: 4

PøíspìvekZaslal: èt únor 18, 2010 4:26 pm    Pøedmìt: Odpovìdìt s citátem

Ten zacatek, kdyz popisujes tu krajinu, tak mi to uplne pripomina Tolkiena:) Jinak to Prazdno a smrt se mi libi v kazde vete zvlast:) Takze to je asi jen vec nazoru:) Ale pokracuj:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rybanasuchu



Založen: 31. 01. 2010
Pøíspìvky: 7

PøíspìvekZaslal: po únor 22, 2010 2:51 pm    Pøedmìt: Odpovìdìt s citátem

Mì se to líbí! Opravdu. Jen mi trochu vadí ty krátké vìty od ,,V dáli...,, Nìjka bych je propojila, ale jinak pìkný!

for Kaell: Prosím o více informací. S psaním už mírnou zkušenost mám... (jedna moje kniha už leží v mé knihovnì Smile, tak bych, možná, mohla mít zájem.
_________________
Fantasy? Sci-fi? To je prostì moje!

http://www.sg-all.ic.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit pøíspìvky z pøedchozích:   
odeslat nové téma   Odpovìdìt na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Fantasy Literatura Èasy uvádìny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Pøejdi na:  
Nemùžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemùžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemùžete upravovat své pøíspìvky v tomto fóru
Nemùžete mazat své pøíspìvky v tomto fóru
Nemùžete hlasovat v tomto fóru



Elveron phpBB theme/template by Ulf Frisk and Michael Schaeffer
Copyright © Ulf Frisk, Michael Schaeffer 2004


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group