FantasyWeb Forum
Vše o světě fantasy a scifi

Links FAQ Chat Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Registrace Přihlášení
Nastavení Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv Hledat

Dotaz

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Egenwaith
Autor Zpráva
Snape

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2006 9:30 pm    Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Zdravim.Na začátek ti chci říct,že tohle je naprosto super hra,a to že to ěláš sám,no prostě seš borec.Mám takovej malej začátečnickej dotaz.Jak jinka se projeví povolání mimo stilu boj atd.Dostaneš třeba specifikovatelnou práci pro jedntlivé povolání??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marda
Zambar Bone vládce Egenwaithu

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2006 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

NO tak zatim, se to moc neprojevuje, kromě toho jaký máš kouzla, občas s tebou trochu jinak mluvej na nějakej místech.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2006 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kk.Thx za odpověd.
Thelvyn
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2006 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám taky dotaz, koupil jsme si cestovniho kone a ten mi snizil ap body za cestovani na 1/2 (takze misto 10 mi to bralo 5), lae ted jsem si koupil jezdeckeho kone, a predpokladal jsme ze bude jeste levnejsi, lae nic, stoji 10 AP. V tom pripad enevydim smysl tohoto kone. Pls odpovez. Thx
Thelvyn
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2006 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jets ek tem statusum. ted envim jaky ale protse pri kazdem boji mi to na zacatku ubere nejake zivoty, coz je enkdy hodne blbe, tak bych nekde udelal bylinkarku/lecitelku, ktera by dokazala za tucnejsi obnos statusy vylecit (a mohlo by tomi i nevyhodu, ze by vylecila vsechyn jak spatne tak dobre). Jinak se chhci zeptat jestli se navzdy proklety a potomek smuly muzu nejak zbavit a jak? Thx
marda

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2006 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak ten kůň druhej funguje tak, že tě mnohem míň napadaj nepřátelé. A jinak s těma statusama, ti řeknu asi jenom tohle:
To sis měl rozmyslet dřív, než si chodil ke kočkodlakovi

A je to pravda. Protže můžeš dostat i status, kterej na začátku každýho souboje životy ubere soupeři.
Anonymní

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2006 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marda napsal:
Jo tak ten kůň druhej funguje tak, že tě mnohem míň napadaj nepřátelé.

A jak je to s tema AP? bere ti to 10 nebo 5, jestli 10 tak to nema cenu Sad Aůle jinak ja nejsme admin systemu, abych vedel, ze ten kockodlak nejak muzue ublizut a hlavne jsme si myslel ze je to lecitelne, bohuzel zadna zminka o tom nikde neni Sad (aspon jsme ennasel)
marda

PříspěvekZaslal: út duben 25, 2006 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten kočkodlak, tě varuje, že ti to nemusí pomoc, ale i ublížit, léčitelný to bude třeba jenom na nějakejch, speciálních lokacích.
Krvesajmon

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám dva dotazy:

1. Léčící lektvar. Koupil jsem si ho, prachy se mi ubraly, ale v inventáři nic nepřibylo. Radši se ještě zeptám, na co je ta mast, abych to zase "nezkoušel"?

2. Jsem Obr Rytíř. Můžu vůbec používat Velkou sekeru (7)? Kdy?
- není někde bližší návod? (člověk šetří zlaté a pak kupuje něco, co se nedá využít)
Krvesajmon

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh. Už jsem tohle řešit jednou viděl, ale mně se to ted stalo taky. Cestoval jsem a napadli mě:
Lupič
Orel
Orel
Orel
Pes
Lupič
...dál nevím nic, páč jsem padnul do prachu cesty zalitý krví Smile
Krvesajmon

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za odpovědi
marda

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak k prvnímu dotazu, lektvar se přidává do speciální kolonky "věci" v inventáři nevím jetsli sis toho všim, jinak přidává žibvoty můžeš ho použít kdykoliv třeba uprostřed souboje stačí otevřít inventář. Ale jinak jetsli se ti to stane znovu napiš v kterém obchodě jsi ho koupil.

K druhému dotazu zbraně sou omezeny v používání pouze potřebnou silou a přesností, povolání ani rasa nehrají roli.

A k poslednímu, ten už sem tady řešil několikrát. Generování zdali bude souboj nebo ne je pouze a pouze na náhodě, ale je velice nepravděpodobné že by si bojoval pětkrát za sebou. Situace je ovšem jiná neplníš li nějaký úkol, to je pravděpodobnost souboje například 3:1.
Krvesajmon

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ke druhému dotazu. našetřil jsem si ted na Brnění z dračích šupin za 27k a nemůžu ho nosit. kdyby bylo někde napsané, co k tomu potřebuju, bylo by to lepší
marda

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nj to by mozna bylo zase tohle je ale takocvej andrenalin kdyz co koliv kupujes Very Happy. Ne to byl jenom takovej blbej for, neni to tam z jedinyho duvodu, ze zavedeni potrebne sily atd doslo az pozdeji, nebo spis tak ze driv to bylo zakazano vubec koupit, jelikoz nebyl inventar mohl si mit pouze jedno vybaveni od kazdeho druhu, ted ale muzes kolik chces od vseho, a nejak sem se k tomu uz nedostal abych to tam dopsal. Jak už sem někde psal teď sem opět začal pracovat na hlavním FantasyWebu a ten až bude trochu kompletnější ta kse vrhnu na Egenwaith dokonce sem možna už sehnal i spolupracovníka tak uvidíme jak se to vyvrbí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Egenwaith Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: