FantasyWeb Forum
VĹĄe o svĂŹtĂŹ fantasy a scifi

Links FAQ Chat Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Registrace Přihlášení
Nastavení Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv Hledat

Dotaz

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Egenwaith
Autor Zpráva
Snape



Založen: 22. 04. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so duben 22, 2006 9:30 pm    Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Zdravim.Na zaèåtek ti chci øíct,Şe tohle je naprosto super hra,a to Şe to Ïlåť såm,no prostÏ seť borec.Måm takovej malej zaèåteènickej dotaz.Jak jinka se projeví povolåní mimo stilu boj atd.Dostaneť tøeba specifikovatelnou pråci pro jedntlivÊ povolåní??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marda
Zambar Bone vlĂĄdce Egenwaithu


Založen: 03. 09. 2005
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2006 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

NO tak zatim, se to moc neprojevuje, kromÏ toho jaký måť kouzla, obèas s tebou trochu jinak mluvej na nÏjakej místech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: ne duben 23, 2006 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kk.Thx za odpovĂŹd.
Návrat nahoru
Thelvyn
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 24, 2006 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MĂĄm taky dotaz, koupil jsme si cestovniho kone a ten mi snizil ap body za cestovani na 1/2 (takze misto 10 mi to bralo 5), lae ted jsem si koupil jezdeckeho kone, a predpokladal jsme ze bude jeste levnejsi, lae nic, stoji 10 AP. V tom pripad enevydim smysl tohoto kone. Pls odpovez. Thx
Návrat nahoru
Thelvyn
Anonymní





PříspěvekZaslal: po duben 24, 2006 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jets ek tem statusum. ted envim jaky ale protse pri kazdem boji mi to na zacatku ubere nejake zivoty, coz je enkdy hodne blbe, tak bych nekde udelal bylinkarku/lecitelku, ktera by dokazala za tucnejsi obnos statusy vylecit (a mohlo by tomi i nevyhodu, ze by vylecila vsechyn jak spatne tak dobre). Jinak se chhci zeptat jestli se navzdy proklety a potomek smuly muzu nejak zbavit a jak? Thx
Návrat nahoru
marda
Zambar Bone vlĂĄdce Egenwaithu


Založen: 03. 09. 2005
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po duben 24, 2006 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo tak ten kÚò druhej funguje tak, Şe tÏ mnohem míò napadaj nepøåtelÊ. A jinak s tÏma statusama, ti øeknu asi jenom tohle:
To sis mÏl rozmyslet døív, neŞ si chodil ke koèkodlakovi

A je to pravda. ProtŞe mÚŞeť dostat i status, kterej na zaèåtku kaŞdýho souboje Şivoty ubere soupeøi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: po duben 24, 2006 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marda napsal:
Jo tak ten kÚò druhej funguje tak, Şe tÏ mnohem míò napadaj nepøåtelÊ.

A jak je to s tema AP? bere ti to 10 nebo 5, jestli 10 tak to nema cenu Sad AĂšle jinak ja nejsme admin systemu, abych vedel, ze ten kockodlak nejak muzue ublizut a hlavne jsme si myslel ze je to lecitelne, bohuzel zadna zminka o tom nikde neni Sad (aspon jsme ennasel)
Návrat nahoru
marda
Zambar Bone vlĂĄdce Egenwaithu


Založen: 03. 09. 2005
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: út duben 25, 2006 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten koèkodlak, tÏ varuje, Şe ti to nemusí pomoc, ale i ublíŞit, lÊèitelný to bude tøeba jenom na nÏjakejch, speciålních lokacích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krvesajmon



Založen: 18. 12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MĂĄm dva dotazy:

1. LÊèící lektvar. Koupil jsem si ho, prachy se mi ubraly, ale v inventåøi nic nepøibylo. Radťi se jeťtÏ zeptåm, na co je ta mast, abych to zase "nezkouťel"?

2. Jsem Obr Rytíø. MÚŞu vÚbec pouŞívat Velkou sekeru (7)? Kdy?
- není nÏkde bliŞťí nåvod? (èlovÏk ťetøí zlatÊ a pak kupuje nÏco, co se nedå vyuŞít)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krvesajmon



Založen: 18. 12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Heh. UŞ jsem tohle øeťit jednou vidÏl, ale mnÏ se to ted stalo taky. Cestoval jsem a napadli mÏ:
Lupiè
Orel
Orel
Orel
Pes
Lupiè
...dål nevím nic, påè jsem padnul do prachu cesty zalitý krví Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krvesajmon



Založen: 18. 12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dĂ­ky za odpovĂŹdi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marda
Zambar Bone vlĂĄdce Egenwaithu


Založen: 03. 09. 2005
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak k prvnímu dotazu, lektvar se pøidåvå do speciålní kolonky "vÏci" v inventåøi nevím jetsli sis toho vťim, jinak pøidåvå Şibvoty mÚŞeť ho pouŞít kdykoliv tøeba uprostøed souboje staèí otevøít inventåø. Ale jinak jetsli se ti to stane znovu napiť v kterÊm obchodÏ jsi ho koupil.

K druhÊmu dotazu zbranÏ sou omezeny v pouŞívåní pouze potøebnou silou a pøesností, povolåní ani rasa nehrají roli.

A k poslednímu, ten uŞ sem tady øeťil nÏkolikråt. Generovåní zdali bude souboj nebo ne je pouze a pouze na nåhodÏ, ale je velice nepravdÏpodobnÊ Şe by si bojoval pÏtkråt za sebou. Situace je ovťem jinå neplníť li nÏjaký úkol, to je pravdÏpodobnost souboje napøíklad 3:1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krvesajmon



Založen: 18. 12. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ke druhÊmu dotazu. naťetøil jsem si ted na BrnÏní z draèích ťupin za 27k a nemÚŞu ho nosit. kdyby bylo nÏkde napsanÊ, co k tomu potøebuju, bylo by to lepťí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marda
Zambar Bone vlĂĄdce Egenwaithu


Založen: 03. 09. 2005
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nj to by mozna bylo zase tohle je ale takocvej andrenalin kdyz co koliv kupujes Very Happy. Ne to byl jenom takovej blbej for, neni to tam z jedinyho duvodu, ze zavedeni potrebne sily atd doslo az pozdeji, nebo spis tak ze driv to bylo zakazano vubec koupit, jelikoz nebyl inventar mohl si mit pouze jedno vybaveni od kazdeho druhu, ted ale muzes kolik chces od vseho, a nejak sem se k tomu uz nedostal abych to tam dopsal. Jak uŞ sem nÏkde psal teï sem opÏt zaèal pracovat na hlavním FantasyWebu a ten aŞ bude trochu kompletnÏjťí ta kse vrhnu na Egenwaith dokonce sem moŞna uŞ sehnal i spolupracovníka tak uvidíme jak se to vyvrbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Egenwaith Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru



Elveron phpBB theme/template by Ulf Frisk and Michael Schaeffer
Copyright Š Ulf Frisk, Michael Schaeffer 2004


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group