FantasyWeb Forum
Vše o světě fantasy a scifi

Links FAQ Chat Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Registrace Přihlášení
Nastavení Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv Hledat

Nápověda - dostačující???

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Egenwaith
Autor Zpráva
murphy24

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 3:21 pm    Předmět: Nápověda - dostačující??? Odpovědět s citátem

Zdravím
v první řadě chci pochválit myšlenku této hry. Má velký potenciál stát se velkou (doufám, že tvůrce u toho zůstane dlouho Wink ).

jako hráč co ji hraje teprve chvilku, ani né týden, jsem narazil na pár chybějících informací v nápovědě. tyto kroky můžou podle mě pomoci dořešit zkušenější hráči, kteří se ve hře vyznají a lépe ji znají.

První co mě na Nápovědě zaujalo je její stručnost a obecnost. Chybí popis jednotlivých údajů, které hráč vidí po přihlášení se se svou postavou. např. na co je AP jsem zjistil až když mi došla. a neměl jsem možnost kdekoliv zjistit jak se dá dobrat či jak rychle to jde apod. Chybí mi též popis jednotlivých vlastností a co všechno mohou ovlivnovat.

neuškodilo by také napsat o obchodování, že počet zbraní je omezen početně a že může být vyprodáno, páč původně jsem si myslel, že postupem na vyší uroven mi zmizí i zbraně z nabídky (páč se to stalo ve stejný omakžik, postoupil jsem na druhou uroven a zároven z obchodů zmizela nejlevnější zbraň).

Také jsem nikde nenašel udaj co se stane s postavou která v boji zemře, dá se oživit? nebo musím založit novou a začít od začátku, tedy od nuly??

Myslím si, že by také nebylo na škodu sepsat FAQ ke hře, páč první odkaz na FAQ který jsem našel je k tomuto foru a nikoliv ke hře. Myslím si že je tu dostatek již zkušených hráčů pro které by to mělo býti snadné pomoci tvůrci hry, který by to jen naprogramoval a přidal ke hře.

těch postřehů bude časem asi více, navíc je mi jasné že to zabere tvůrci hodně času, proto si myslím že výpomoc ze strany zkušenějších hráčů bude přínosem pro celou hru.

Hra se mi i přesto všechno líbí a budu ji i nadále hrát. má své kouzlo.

s pozdravem murphy24
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dajrin
Egenwaitský bojovník

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvůrce hry pokuď vim tak je velice zaneprázdněn a vypadá to že na Egenwaith nemá čas pokuď byste chtěli pomáhat na tvorbě hry stačí mu napsat na uvedený email ale nic nezaručuji. Takže FAQ nebude pokuď se někdo nerozhodne to udělat. Také tvůrce nemá problémi z příběhem a nápady ale hlavně uskutečnění na což má málo času.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marda
Zambar Bone vládce Egenwaithu

PříspěvekZaslal: st leden 23, 2008 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, je pravda že nápověda je velmi stručná, byla psán a ještě pro verzy 1.0, kde toho ani moc nešlo dělat. Snad se brzy k Egenwaithu (k jeho tvoření) opět dostanu, už sem začal pracovat na hlavním webu http://fantasy-web.net a až ho dotáhnu do nějäké koncové verze na řadě je egenwaith. Samozřejmě bych byl velice vděčný kdby jste při tvorbě obou, jak koli pomáhali. A? už je to na hlavním FantasyWebu přidáváním knih a dalších věcí, tak i se hrou Egenwaith, jaká koliv pomoc je vítaná.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra FantasyWeb Forum -> Egenwaith Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: